ما سُرمه‌سا هستیم


 
 

میز آرایش شما و کابینت حمامتان پر شده از محصولات بهداشتی و مراقبتی‌ای که به زور نصف آنها را استفاده کرده‌اید و آنها را به کناری انداخته‌اید؟ از حجم تبلیغات زیبایی‌ای که ما را احاطه کرده‌اند و نمی‌دانیم واقعا موثرند یا نه، خسته شده‌اید؟ شما هم مثل ما، مبالغ زیادی برای تهیه کرمها و لوسیونها و محصولات اشتباه پوستی هزینه کرده‌اید و از این اتفاق عصبانی‌اید؟

 


ما برای کمک به شما اینجاییم


در سُرمه‌سا، انواع محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست را نقد و بررسی می‌کنیم و در خلال این بررسی‌ها، مراقبت‌های اساسی و ضروری پوست را به ساده‌ترین شکل ممکن آموزش می‌دهیم. شعار ما، مراقبت ساده از پوست است.


ما در سُرمه‌سا وسواس زیادی برای انتخاب محصولات جهت معرفی داریم و هیچ کدام از محصولاتی که نقد و بررسی می‌شوند توسط هیچ شرکت تولیدکننده یا واردکننده‌ای توصیه نشده‌اند. مهمترین اصل برای ما رعایت انصاف و صداقت است.


این مهم میسر نمی‌شود مگر با مطالعه و آگاهی. در سُرمه‌سا برای نقد و بررسی محصولات از روشهای مختلفی استفاده می‌کنیم. تحقیق از طریق سایتهای تخصصی خارجی، گفتگو با مشاوران پوست حاضر در داروخانه‌ها و ارزیابی فیدبک مراجعان آنها، خرید برخی از محصولات و استفاده از آنها توسط اعضای تیم سُرمه‌سا و... همه‌ی تلاش ما در سُرمه‌سا کمک به شما برای انتخاب بهترین محصول مناسب پوستتان و مطابق بودجه مورد نظرتان است.

 

به ما کمک کنید

شما نیز می‌توانید در این راه به ما کمک کنید. چگونه؟ با مشارکت فعال و کامنتها و نقدهای خودتان درباره‌ی محصولی که استفاده کرده‌اید. ممکن است نظر شما کاملا خلاف نظر یکی دیگر از کاربران باشد. این اختلاف نظرها به کسانی که برای خرید یک محصول مرددند کمک بزرگی خواهند کرد. امیدوارم بتوانیم در کنار یکدیگر نوشتن ریویو(نقد و بررسی) در وب فارسی را گسترش بدهیم تا دست سودجویان و دروغ‌پردازان را در عرصه‌ی حساس مراقبت از پوست و موارد بهداشتی کوتاه کنیم.